צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
שלום ונעים מאוד

שמי הילה, ואני בוגרת לימודי עיצוב אופנה במכללת קונספט. לאחרונה פתחתי את סלון הכלות הפרטי שלי בירושלים, שמביא לעיר הבירה את בשורת החדשנות ועיצוב רענן לשמלות הכלה. אני שמחה להביא את השיק התל אביבי לירושלים, ומציגה בסלון שלי שלל דגמים מיוחדים, שנתפרים מהבדים האיכותיים ביותר, תוך שילוב של אבני סברובסקי, פנינים ותחרות, שנתפרים בצורה ידנית ואיכותית. אצלי תקבלי ליווי מלא בתהליך עיצוב השמלה, וכל זאת מבלי להתרחק מהבית!

אהבה שמגשימה חלומות

מאז היותי ילדה קטנה, היה בי דחף ליצור, ולבטא את האמירה המיוחדת שלי בדרך אומנותית. פתיחת הסלון שלי מאפשרת לי להגשים את החלום שלי, וליצור שמלות כלה קסומות, בהתאמה אישית עבורך, כלה יקרה. השמלות שלי מתאפיינות בקו נקי, אך בד בבד בעיצוב מגוון. הקולקציה שלי כוללת שמלות במבחר רחב ביותר של סגנונות עיצוב, וזאת מתוך מטרה לתת בחירה גדולה ככל האפשר עבורך. כאן תמצאי הכול, החל משמלות חשופות ועד לדגמים צנועים מאוד, כאשר כל השמלות נתפרות מבדים יקרים ואיכותיים, המיובאים מאירופה. כל השמלות נתפרות באופן ידני, תוך שילוב תחרות מובחרות, חרוזים, פנינים ואבני סברובסקי.

יופי ונוחות, שהולכים יד ביד

בכל עיצובי השמלות שלי, אני מדגישה את הנוחות של הכלה, וזאת בשל תפיסת עולמי, שעל פיה, את הכי יפה כשאין שום דבר שלוחץ או מפריע לך. מסיבה זו, השמלות נתפרות בצורה ייחודית ופרטנית עבורך בלבד, תוך שימת דגש על הנוחות. את השמלה תלבשי במשך כל היום, ואם היא תהיה נוחה, ההנאה מיום חתונתך מובטחת לך.

התקשרי אליי, ונתאם פגישת היכרות: 053-9384636.
 
 
שמלות כלה בירושלים